  • Mfr # 300S8M2304
  • Zoro # G206119268
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Pitch - Timing Belts
8 mm
Width - Timing Belts
30 mm
Height
5.3 mm
Outside Length
2304 mm
Gearbelt Type
S8M
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
300S8M2304
Country of Origin
Japan
Dimensions
Width - Timing Belts
30 mm
Height
5.3 mm
Outside Length
2304 mm
Details
Pitch - Timing Belts
8 mm