  • Zoro # G112372238
/ea
Key Features
Finish
Brushed Nickel
Width (In.)
2.38 in
Depth (In.)
4.25 in
Length
2.81 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
100556BN
Zoro #
G112372238
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Width (In.)
2.38 in
Depth (In.)
4.25 in
Length
2.81 in