  • Zoro # G8188687
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Includes
Anti Lock Brake Sensor Included
Wheel Pilot Diameter
86.8mm
Wheel Stud Quantity
6
Flange Diameter
183mm
Flange Offset
45.6mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
515042
Zoro #
G8188687
UPC #
Country of Origin
Unknown
Dimensions
Wheel Pilot Diameter
86.8mm
Flange Diameter
183mm
Details
Includes
Wheel Stud Quantity
6
Flange Offset
45.6mm