  • Mfr # A3.18X022.61
  • Zoro # G714271922
Nominal Inside Dia.
22.61 mm (0.89 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
A3.18X022.61
Nominal Inside Dia.
22.61 mm (0.89 in)
Nominal Outside Dia.
1.14 in
Overall Length
1.14 in
Nominal Width
1.14 in
Temp. Range
14°F (-10°C) to 428°F (220°C)