  • Mfr # E3.53X328.04
  • Zoro # G214247885
Nominal Inside Dia.
328.04 mm (12.915 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E3.53X328.04
Nominal Inside Dia.
328.04 mm (12.915 in)
Nominal Outside Dia.
13.19 in
Nominal Width
13.19 in
Overall Length
13.19 in
Temp. Range
-67°F (-55°C) to 257°F (125°C)