  • Mfr # N5.33X467.49
  • Zoro # G314280010
Nominal Inside Dia.
467.49 mm (18.405 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
N5.33X467.49
Nominal Inside Dia.
467.49 mm (18.405 in)
Nominal Outside Dia.
18.82 in
Nominal Width
18.83 in
Overall Length
18.83 in
Temp. Range
-31°F (-35°C) to 248°F (120°C)