  • Mfr # H1.78X142.34
  • Zoro # G514277247
Nominal Inside Dia.
142.34 mm (5.604 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
H1.78X142.34
Nominal Inside Dia.
142.34 mm (5.604 in)
Nominal Outside Dia.
5.74 in
Nominal Width
5.74 in
Overall Length
5.74 in
Temp. Range
-4°F (-20°C) to 248°F (120°C)