  • Mfr # H3.53X067.84
  • Zoro # G214287140
Nominal Inside Dia.
67.84 mm (2.671 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
H3.53X067.84
Nominal Inside Dia.
67.84 mm (2.671 in)
Nominal Outside Dia.
2.95 in
Nominal Width
2.95 in
Overall Length
2.95 in
Temp. Range
-4°F (-20°C) to 248°F (120°C)