  • Mfr # S3.53X346.71
  • Zoro # G214292199
Nominal Inside Dia.
346.71 mm (13.65 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
S3.53X346.71
Nominal Inside Dia.
346.71 mm (13.65 in)
Nominal Outside Dia.
13.93 in
Nominal Width
13.93 in
Overall Length
13.93 in
Temp. Range
-76°F (-60°C) to 437°F (225°C)