Mrcool E Star DIY 4th Gen 24k BTU Ductless Mini-Split Air Handler 230V DIY-24-HP-WMAH-230C25
E Star DIY 4th Gen 24k BTU Ductless Mini-Split Air Handler 230V (Discontinued)
  • Mfr # DIY-24-HP-WMAH-230C25
  • Zoro # G406600993
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
DIY-24-HP-WMAH-230C25
Country of Origin
China
Dimensions
Height (In.)
13.19 in
Width (In.)
42.52 in
Details
Includes
Voltage
208-230 V
Item
DIY-24-HP-WMAH-230C25
Hz
60 Hz