  • Mfr # OB15-7X20-50
  • Zoro # G6616438
Free Shipping & Returns
Key Features
Character Size
6-1/2"
Width
7"
Length
20"
Color
Brown
Height
1/64"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
OB15-7X20-50
Country of Origin
United States
Dimensions
Character Size
6-1/2"
Width
7"
Length
20"
Height
1/64"
Overall Width
7 in
Thickness
0.015 in
Overall Length
20 in
Details
Item
Stencil Oil Board
Color
Brown
Includes
45 Degrees Beveled Edge
Material
Paper
Oil Board Type
Flat
Description
Stencil Oil Board, Oil Board Type Flat, Overall Width 7 in, Overall Length 20 in, Thickness 0.015 in, Material Paper, Color Brown, Package Quantity 653