  • Mfr # OBC15-6X20-50
  • Zoro # G3707886
Free Shipping & Returns
Key Features
Character Size
1/2"
Width
6"
Length
20"
Color
Yellow
Material
Paper
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
OBC15-6X20-50
Country of Origin
United States
Dimensions
Character Size
1/2"
Width
6"
Length
20"
Height
1/64"
Thickness
0.015 in
Overall Width
6 in
Overall Length
20 in
Details
Item
Stencil Oil Board
Color
Yellow
Material
Paper
Includes
45 Degrees Beveled Edge
Oil Board Type
Flat
Description
Stencil Oil Board, Oil Board Type Flat, Overall Width 6 in, Overall Length 20 in, Thickness 0.015 in, Material Paper, Color Yellow, Package Quantity 762