  • Mfr # UCN255B017X7991
  • Zoro # G714615023
/ea
Key Features
Frame Size
11" X 17"
Frame Material
Aluminum
Frame Color
Black
Features
Mitered Corners
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
UCN255B017X7991
Country of Origin
Türkiye
Dimensions
Frame Size
11" X 17"