  • Mfr # L-FRA100DKB-PRO3-GT118-24X32
  • Zoro # G0384380
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Steel
Opening Height
32 in
Opening Width
24 in
For Use With
Doors
Window Width
22 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
L-FRA100DKB-PRO3-GT118-24X32
Country of Origin
United States
Dimensions
Opening Height
32 in
Opening Width
24 in
Window Width
22 in
Window Height
30 in