  • Zoro # G305994384
Key Features
Door Leaf Height
3.84 in
Finish
Zinc
Load Capacity
8 lb
Material
Steel
Features
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
N127-514
Zoro #
G305994384
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Door Leaf Height
3.84 in
Frame Leaf Thickness
0.056 in
Door Leaf Length
3.84 in