  • Mfr # PAV12V35100NAS
  • Zoro # G212448826
/ea
Key Features
Height
3.4 in
Max. Input Current
1.30 A
Max. Output Current
3.50 A
Device Supported
Switch
Input Voltage
230V AC, 120V AC
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
PAV12V35100NAS
Country of Origin
China
Dimensions
Height
3.4 in
Cable Length
5.91 ft
Width
2.1 in
Depth
1.5 in
Details
Item
AC Adapter
Max. Input Current
1.30 A
Max. Output Current
3.50 A
Device Supported
Switch
Input Voltage
230V AC, 120V AC
Output Voltage
12V DC