  • Mfr # B1NQ2B13T
  • Zoro # G7165945
Amps
13A
Number of Poles
2
AC Voltage Rating
120V AC
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
B1NQ2B13T
Amps
13A
Number of Poles
2
AC Voltage Rating
120V AC
Description
Mcb 2P,13A,Qc Ul489,120VAC