  • Mfr # RHU-80/2-25
  • Zoro # G7654283
Minimum Overload Relay Current Setting
17 A
Maximum Overload Relay Current Setting
25 A
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
RHU-80/2-25
17 A
25 A