  • Mfr # RHU-10/1-7.5
  • Zoro # G7654308
Maximum Overload Relay Current Setting
7.5 A
Minimum Overload Relay Current Setting
5.5 A
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
RHU-10/1-7.5
7.5 A
5.5 A