  • Mfr # RHU-10/1-.80
  • Zoro # G7028456
Maximum Overload Relay Current Setting
80 A
Minimum Overload Relay Current Setting
55 A
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
RHU-10/1-.80
80 A
55 A