  • Mfr # RHU-80/3-75
  • Zoro # G7654353
Maximum Overload Relay Current Setting
75 A
Minimum Overload Relay Current Setting
58 A
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
RHU-80/3-75
75 A
58 A