  • Mfr # HJAU36A-305
  • Zoro # G213901672
/ea
Key Features
Color
Multicolor
Shape
Rectangle
Pattern
Graphic
Material
100% Recycled Polyester
Length (In.)
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HJAU36A-305
Country of Origin
China
Dimensions
Length (In.)
60 in
Width (In.)
36 in
Thickness
0.15 in
Details
Color
Multicolor
Shape
Rectangle
Pattern
Graphic
Material
100% Recycled Polyester