  • Mfr # A84XN7324FSLP
  • Zoro # G5823643
/ea
See details
Key Features
Nominal Width
73 in
Nominal Height
84 in
Nominal Depth
24 in
NEMA Enclosure Rating
1
Enclosure Material
Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
A84XN7324FSLP
Dimensions
Nominal Width
73 in
Nominal Height
84 in
Nominal Depth
24 in