  • Mfr # A30NTMA2
  • Zoro # G5851117
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
For Use With
Fits 30 in
Sub-Category
Electrical Accessories
Application
Indoor
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
A30NTMA2
Country of Origin
United States
Dimensions
Length
26-1/2 in
Thickness
18 ga / 1.21 mm
Enclosure Dimension, Parallel to Brackets
30 in / 762 mm
Bracket Length
26.5 in / 673 mm
Details
Item
Bracket Assembly for Type 4,12 and 13 E
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
For Use With
Fits 30 in