  • Mfr # A60N2524FSLP
  • Zoro # G5822234
/ea
See details
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
For Use With
NEMA Enclosure Type
1
Gauge
14 ga
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
A60N2524FSLP
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Height
60 in
Width
25-1/2 in
Size
60 x 25-1/2 x 24 in
Depth
24 in
Thickness
14 ga / 1.9 mm
Panel Size
49.16 in / 1249 mm / 21.5 in / 546 mm