  • Mfr # A84N3624FSLP
  • Zoro # G5822119
/ea
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
For Use With
Size
84 x 36 x 24 in
Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
A84N3624FSLP
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Size
84 x 36 x 24 in
Width
36 in
Depth
24 in
Height
84 in
Thickness
14 ga / 1.9 mm
Panel Size
73.16 in / 1858 mm / 32 in / 813 mm