  • Mfr # AHE12X10X6
  • Zoro # G6811989
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
Application
Indoor
Width
10 in
Height
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AHE12X10X6
Dimensions
Width
10 in
Height
12 in
Depth
6 in
Size
12 x 10 x 6 in
Thickness
16 ga / 1.52 mm