  • Mfr # A42N3613
  • Zoro # G5877543
/ea
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
For Use With
For Use With Mfr. Model Number AMFLN1, A42P36
Height
42 in
Depth
13-1/4 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
A42N3613
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Height
42 in
Depth
13-1/4 in
Size
42 x 36 x 13-1/4 in
Width
36 in
Thickness
14 ga / 1.9 mm
Panel Size
39.00 x 33.00 in / 991 x 838 mm