  • Mfr # F1212G72H
  • Zoro # G5840373
Material
Mild Steel
Width
12 in
Features
No Knockouts
Depth
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
F1212G72H
Width
12 in
Depth
72 in
Size
12 in x 12 in x 72 in
Height
12 in
Thickness
14 ga / 1.9 mm