  • Mfr # A16N20MPP
  • Zoro # G5857146
/ea
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
For Use With
Medium Type 1 Panel Enclosures, Fits 16 x 20 in
Sub-Category
Panels and Panel Accessories
Gauge
16 ga
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
A16N20MPP
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Thickness
16 ga / 1.52 mm
Panel Size
13.00 x 18.50 in / 330 x 470 mm
Details
Item
Perforated Panels,Fits 16x20,Gray,Ste
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
For Use With