  • Mfr # P2RA19S16
  • Zoro # G6842694
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Plated
For Use With
Fits Frame 1600 mm
Size
59.6 in x 2.56 in x 1.89 in
Depth
1.89 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
P2RA19S16
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Size
59.6 in x 2.56 in x 1.89 in
Depth
1.89 in
Height
59.6 in
Width
2.56 in
Thickness
14 ga / 1.9 mm
Fits Frame Height
1600 mm
Details
Item
PROLINE G2 19-Inch Rack Angles,1600mm,
Material
Mild Steel
Finish
Plated
For Use With
Fits Frame 1600 mm