  • Mfr # P2RA19S6
  • Zoro # G5874804
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Plated
For Use With
Fits Frame 600 mm
Color
Unpainted
Gauge
14 ga
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
P2RA19S6
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Height
20 in
Depth
1.89 in
Size
20 in x 2.56 in x 1.89 in
Width
2.56 in
Thickness
14 ga / 1.9 mm
Fits Frame Height
600 mm
Details
Item
PROLINE G2 19-Inch Rack Angles,600mm,C
Material
Mild Steel
Finish
Plated
For Use With
Fits Frame 600 mm