  • Mfr # P23SH810B
  • Zoro # G5817334
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
For Use With
Fits Enclosure Depth 39.37 in
Color
Black
Size
23 in.
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
P23SH810B
Country of Origin
United States
Dimensions
Size
23 in.
Width
21.32 in
Length
27.56 in
Depth
38.58 in
Thickness
14 ga / 1.9 mm
Dimensions
27.56 x 21.32 in / 700 x 542 mm
Max Depth
38.58 in / 980 mm
Fits Enclosure Depth Up To
39.37 in / 1000 mm
Details
Item
Rack-Mount Adjustable Shelf,Fits 23" R
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
For Use With
Fits Enclosure Depth 39.37 in