  • Mfr # P23SHP68B
  • Zoro # G5811838
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
For Use With
Fits Rack 23 in
Gauge
16 ga
Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
P23SHP68B
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Depth
37.4 in
Thickness
16 ga / 1.52 mm
Max Depth
37.4 in / 950 mm
Details
Item
Rack Mount Pull-Out Shelf,2u,Fits 600
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
For Use With
Fits Rack 23 in
Gauge
16 ga
Color
Black
Rack Units
2
Series
ProLine
Weight
22.52 lb
Shelf Pullout
17 in / 432 mm
Fits Rack
23 in.