  • Mfr # P24RP3UP
  • Zoro # G6813644
/ea
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
Color
Light Gray
Size
3U x 24 in
Gauge
12 ga
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
P24RP3UP
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Size
3U x 24 in
Rack Angle Size
23 in.
Thickness
12 ga / 2.66 mm