  • Mfr # LRRMPBLK15
  • Zoro # G5868915
/ea
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
For Use With
Fits Ladder Width 15 in
Color
Black
Thickness
0.375 in / 9.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
LRRMPBLK15
Country of Origin
United States
Dimensions
Thickness
0.375 in / 9.5 mm
Fits Ladder Width
15 in
Details
Item
Rack-to-Runway Mounting Plate Kit,Black
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
For Use With
Fits Ladder Width 15 in