  • Mfr # ASE24X24X10
  • Zoro # G5819967
Powder Coated
Gauge
Body: 14 ga, Door: 16 ga
Features
Knockouts
Application
Indoor
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
ASE24X24X10
Height
24 in
Size
24 x 24 x 10 in
Depth
10 in
Width
24 in
Body Thickness
14 ga / 1.9 mm
Door Thickness
16 ga / 1.52 mm