  • Mfr # ASG30X24X6
  • Zoro # G5856096
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Galvanized
Height
30 in
Gauge
Body: 14 ga, Door: 16 ga
Application
Indoor
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ASG30X24X6
Dimensions
Height
30 in
Depth
6 in
Size
30 x 24 x 6 in
Width
24 in
Door Thickness
16 ga / 1.52 mm
Body Thickness
14 ga / 1.9 mm