  • Mfr # ASE18X18X8SSNK
  • Zoro # G6832623
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Stainless Steel 304
Finish
No. 2B
Features
Watertight, Corrosion-Resistant
Depth
8 in
Gauge
Body: 14 ga, Door: 14 ga
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ASE18X18X8SSNK
Country of Origin
United States
Dimensions
Depth
8 in
Height
18 in
Size
18 in x 18 in x 8 in
Width
18 in
Body Thickness
14 ga / 1.98 mm
Door Thickness
14 ga / 1.98 mm