  • Mfr # CT46P120SS
  • Zoro # G5836636
/ea
Key Features
Material
Stainless Steel 304
Finish
Brushed #3
Height
4 in
Width
6 in
Color
Unpainted
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
CT46P120SS
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
4 in
Width
6 in
Size
4 in x 6 in x 120 in
Depth
120 in
Thickness
18 ga / 1.27 mm