  • Mfr # A72SP30F4
  • Zoro # G5850846
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
For Use With
Fits Enclosure 72 x 30 in, For Use With Mfr. Model Number A72H3124FS
Gauge
12 ga
Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
A72SP30F4
Country of Origin
United States
Dimensions
Thickness
12 ga / 2.66 mm
Panel Size
30.88 x 24.81 in / 784 x 630 mm
Details
Item
Swing-Out Panels for Free-Stand Type 4
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
For Use With
Gauge
12 ga
Color
White
Weight
50 lb
Use With
A72H3124FS
Fits Enclosure
72.00 x 30.00 in / 1829 x 762 mm