  • Mfr # ATC36R369
  • Zoro # G5825978
/ea
See details
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Galvanized
Features
Weather-Resistant, Except Dust
Size
36 x 36 x 9 in
Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
ATC36R369
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Size
36 x 36 x 9 in
Width
36 in
Depth
9 in
Height
36 in
Thickness
14 ga / 1.9 mm
Panel Size
33.00 x 33.00 in / 838 x 838 mm