  • Zoro # G812895297
Inscribed Circle
3.97 mm
Grade
PH7920
Corner Radius
0.4 mm
Screw Hole Dia
4.4 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1121699G4
Zoro #
G812895297
Corner Radius
0.4 mm
Cutting Edge Length
9.52 mm
Details
Inscribed Circle
3.97 mm
Grade
PH7920
Screw Hole Dia
4.4 mm