  • Zoro # G112895201
Free Shipping & Returns
Key Features
Inscribed Circle
3.97 mm
Grade
PHH920
Corner Radius
0.8 mm
Insert Material
Carbide
Screw Hole Dia
4.4 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
1123803Y3
Zoro #
G112895201
UPC #
Country of Origin
Portugal
Dimensions
Corner Radius
0.8 mm
Cutting Edge Length
9.52 mm
Details
Inscribed Circle
3.97 mm
Grade
PHH920
Insert Material
Carbide
Screw Hole Dia
4.4 mm