  • Zoro # G712895229
Free Shipping & Returns
Key Features
Inscribed Circle
4.76 mm
Grade
PHG105
Corner Radius
0.4 mm
Insert Material
Carbide
Screw Hole Dia
3.81 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
1124086T6
Zoro #
G712895229
UPC #
Country of Origin
Portugal
Dimensions
Corner Radius
0.4 mm
Cutting Edge Length
9.52 mm
Details
Inscribed Circle
4.76 mm
Grade
PHG105
Insert Material
Carbide
Screw Hole Dia
3.81 mm