  • Zoro # G912895265
Inscribed Circle
4.76 mm
Grade
PHG125
Corner Radius
0.8 mm
Screw Hole Dia
3.81 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
1121376R3
Zoro #
G912895265
Corner Radius
0.8 mm
Cutting Edge Length
9.52 mm
Details
Inscribed Circle
4.76 mm
Grade
PHG125
Screw Hole Dia
3.81 mm