  • Zoro # G912895272
Inscribed Circle
4.76 mm
Grade
PH5320
Corner Radius
1.2 mm
Screw Hole Dia
3.81 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
1121348L6
Zoro #
G912895272
Corner Radius
1.2 mm
Cutting Edge Length
9.52 mm
Details
Inscribed Circle
4.76 mm
Grade
PH5320
Screw Hole Dia
3.81 mm