  • Zoro # G012896353
Inscribed Circle
6.35 mm
Grade
PHG115
Corner Radius
1.2 mm
Screw Hole Dia
7.94 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1121359R2
Zoro #
G012896353
Corner Radius
1.2 mm
Cutting Edge Length
19.05 mm
Details
Inscribed Circle
6.35 mm
Grade
PHG115
Screw Hole Dia
7.94 mm