  • Mfr # DNF18-187FIB-C
  • Zoro # G0765523
Free Shipping & Returns
Key Features
For Use With
Color Code
Red
Insulation Type
Fully Insulated
Overall Length
0.78 in
Features
Flame Retardant
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
DNF18-187FIB-C
Overall Length
0.78 in
Height
0.18 in
Width
0.3"