  • Mfr # 2.50CTEF4MAU14AC25.00
  • Zoro # G511930831
Overall Height
3 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
2.50CTEF4MAU14AC25.00
Overall Height
3 in
Overall Width
29 3/4 in
Stroke Length
25 in
End Cap Length
3 in
Series
4MA
Air Inlet Center to Center Distance
27 3/8 in
Maximum Operating Pressure
250 psi